Gamo Combo Hunter 440-AS set, cal. 4,5mm

Kód: 1670
5 460 Kč
Skladem (1 ks)

Dodává se včetně puškohledu Gamo 4x32 s montáží. Hned na první pohled vás zaujme krásná dřevěná pažba s lícnicí Monte Carlo s laserovým gravírováním na rukojeti a předpažbí. Pažbu zakončuje gumová botka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde o jeden z nejhezčích kousků tohoto španělského výrobce. Navíc se dodává i včetně puškohledu Gamo 4x32 s montáží. Vy tak získáte parádní zlamovací vzduchovku pro terčovou střelbu.

Hned na první pohled vás zaujme krásná dřevěná pažba s lícnicí Monte Carlo s laserovým gravírováním na rukojeti a předpažbí. Vám se tak z ní bude perfektně střílet i s mokrýma rukama. Pažbu zakončuje gumová botka, která tlumí zbývající zpětný ráz.

Vzduchovka má světlovodná Tru-Glo mířidla se stranově i výškově stavitelným hledím. Pokud však budete střílet na větší vzdálenost, oceníte 11mm montážní lištu pro uchycení puškohledu. Můžete využít buď puškohled Gamo v balení, nebo si dokoupit jiný.

Dostatečnou přesnost vám nabídne nejnovější generace hlavně Whisper Maxxim o délce 43 cm. Diabolky ráže 4,5 mm nabité po zlomení hlavně vystřelíte energií až 16 J. V prostoru lučíku se kromě nastavitelné plastové spouště nachází i manuální pojistka, která zajistí bezpečnou manipulaci se zbraní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: