Vzduchová CO2 pistole ASG CZ-75 SP-01 SHADOW 4,5MM

Kód: 1935
1 960 Kč
Skladem (1 ks)

Oblíbený model mezi střelci. Zásobník je určený na 21 ocelových broků. Manuálni pojistka pro zajištění zbraně. Weaver lišta pro upevnění laseru, nebo svítilny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchová pistole, která je určena na ocelové BB broky ráže 4,5mm. Model je vyroben z polymeru. Zásobník je určený na již zmíněných 21 broků a také na CO2 bombičku, která se po vložení dotahuje šroubem, na který není nutno použít klíč. Zásobník se vysouvá z pažbičky při zmáčknutí pojistky na levé straně pistole. Lučík i spoušť jsou také vyrobeny z polymeru.

Navíc Shadow má oproti jiným modelům 22mm lištu pod hlavní, na kterou můžete umístit laser, nebo svítilnu. Pro zajištění zbraně slouží manuální pojistka, které je funkční také pouze z levé strany pistole. Model je osazen klasickými pevnými mířidly. Navíc muška je vybavena světelnou tečkou (tru-glo). Střenky SP-01 jsou gravírovány a jsou vyrobeny z polymeru. 


Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Pro tuto zbraň je nutné dokoupit CO2 bombičky a také 4,5mm ocelové BB broky, které jsou nezbytné pro střelbu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: