Vzduchová pistole ASG STI Duty One BlowBack

Kód: 1938
2 460 Kč
Skladem (1 ks)

ASG STI Duty One, CO2 vzduchová pistole se systémem BlowBack, kapacita zásobníku 20 ocelových BB 4,5mm, kovový závěr, polymerový rám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchová pistole ASG STI Duty One BlowBack

Licencovaná replika Colt 1911 ve verzi STI s pohonem CO2 a ocelovým střelivem BB 4,5mm.

Konstrukce pistole je tvořena kovovým závěrem a polymerovým krytím rámu. Hlaveň, pouzdro na bombičku i zásobník je také z kovu.

Pistole ASG STI Duty One je poháněná bombičkou CO2 12g, která se vkládá přímo do rukojeti pistole pod krytku hřbetu rukojeti. Bombička je ukrytá, aby zůstal zachován realistický vzhled zbraně.

Princip systému CO2 je velmi jednoduchý. Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který žene střelu z hlavně ven.

Zásobník na ocelové střelivo typu BB 4,5mm vzduchové pistole ASG STI je také v rukojeti. Přesněji v její přední části. Pojme celkem 20ks střeliva.

Spousťový mechanusmus použitý u modelu STI Duty One pracuje v režimu Single Action. Před prvním výstřelem je tedy zapotřebí závěr natáhnout ručně. Stejně tak, jako u palné předlohy. Opětovné natažení zbraně obstarává systém BlowBack - po výstřelu se závěr sám posouvá vzad a tím také natahuje kohout. Opakovaným stiskem spouště dochází k výstřelu - Semi Auto.

Nebylo zde opomenuto na jištění proti náhodnému výstřelu. Tzv. pojistka má podobu páčky ovládané nahoru a dolů. V horní pozici je zbraň zajištěná a ve spodní pak odjištěná.

Vzduchová pistole ASG STI Duty One pro ocelové střelivo BB má hladkou hlaveň, aby během střelby nedocházelo k jejímu poškození. Pistole je tak vhodná pro hobby střelbu. Nespornou výhodou je vyšší kapacita zásobníku. Navíc je ocelové střelivo mnohem destruktivnější.

 

Zbraně kategorie D je možné zakoupit od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz nebo ji registrovat. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně skladovat, přenášet a nosit skrytě. Se zbraní kategorie D můžete střílet nejen na střelnici, ale také v označeném bezpečném prostoru. Takový jistě dokázete najít třeba na vlastním pozemku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: