Vzduchovka Crosman Mag-Fire Mission cal.5,5mm

Kód: 1881
5 860 Kč
Skladem (1 ks)

Crosman Mag Fire Mission, poháněná technologií Nitro Piston Elite v setu s optikou 4x32, kalibr 5,5mm, automatický 10 raný zásobník střeliva, polymerová pažba s dírou a pistolovou rukojetí, stavitelná spoušť CBT, integrovaný účinný kompenzátor hluku Quiet Fire.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchovka Crosman Mag-Fire Mission cal.5,5mm

Set optiky Center Point 4x32 a vzduchovky Crosman Mag-Fire Mission.

Označení nitro piston dostala vzduchovka Crosman Mag-Fire Mission proto, že je energie pro střelu generována nikoli pružinou s pístem, ale technicky vzato dvěma písty, kdy jeden z nich nese označení Nitro Piston Elite. Tato technologie zajišťuje stálejší energii pro střelu, a tím i zlepšuje samotnou střelbu ze vzduchovky.

Ocelová drážkovaná hlaveň kalibru 5,5mm / .22 s délkou 450 mm modelu Mag-Fire Mission má polymerové krytí s ukončením ústí funkčním kompenzátorem hluku Quiet Fire.

Specialitou modelů Mag-Fire je automatický 10 raný zásobník na střelivo diabolo umístěný před hledím. Má nízký profil a nepřekáží tak mířidlům. Během natahování vzduchovky lomením hlavně dochází k přesunu střelva ze zásobníků do hlavně. Střelivo tedy startuje přímo z hlavně což zajišťuje vyšší přesnost než výstřel ze zásobníku.

Celkový taktický design doplňuje polymerová pažba s dírou a pistolovou rukojetí, ve které je systém vzduchovky osazen. Má velmi dobré tvarování jak pro praváka, tak leváka. Pažba je zakončena gumovou botkou pro tlumení zpětných rázů po výstřelu.

Spoušťový mechanismus použitý pro vzduchovku Crosman Mag-Fire Mission je označovaný jako CBT - Clear Break Trigger. Prošel inovací a nyní je stavitelný. Můžete si jej tak nastavit podle vlastních potřeb.

Manuální pojistka proti náhodnému výstřelu je umístěna standardně u spouště s ovládáním dopředu a dozadu.

Celková délka vzduchovky Corsman MagFire Mission činí 1 143 mm při hmotnosti 4 400 g.

I když je součástí balení optika vzduchovka nepostrádá klasické mířidla. Nastavitelné hledí výškově i stranově a pevnou mušku.

 

 

Zbraně kategorie D je možné zakoupit od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz nebo ji registrovat. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně skladovat, přenášet a nosit skrytě. Se zbraní kategorie D můžete střílet nejen na střelnici, ale také v označeném bezpečném prostoru. Takový jistě dokázete najít třeba na vlastním pozemku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: